«

»

2011.09
28

Klausimai dėl priėmimo studijuoti

ŽEMIAU ESANČIAME KOMENTARŲ LAUKELYJE ĮVESKITE SAVO KLAUSIMĄ.

 1. Erika sako:

  Sveiki, studijuoju Vilniaus kolegijoje Želdynai ir jų dizainas studijų programoje, antrame kurse neakivaizdžiai vf vietoje, ar būtų galima perstoti pas jus į tą pačią studijų programą, tą patį kursą , vf vietą ir kada tai reikia padaryti?

 2. ZAK sako:

  Laba diena, “Golfo laukų įrengimas ir priežiūra” nėra studijų programa, tai pasibaigę kursai, artimiausiu metu jų rengti neplanuojame.
  Šiuo atveju siūlytume pasidomėti ir studijuoti Želdinamų teritorijų inžinerijos studijų programą.

 3. Audrius sako:

  Sveiki, noreciau paklaust del studiju “Golfo lauku irengimas ir prieziura”. Ar cia nuolatines studijos? Kiek jos trunka, ir kokia ju kaina?

 4. ZAK sako:

  Pasirašyti sutartį turite vykti į Kauno kolegiją Pramonės pr. 20-141, Kaunas. Darbo laikas: liepos 28 d. (šeštadienį) nuo 9 val. iki 13 val., liepos 29 d. (sekmadienį) nedirbame, liepos 30 d. (pirmadienį) nuo 9 val. iki 16 val., liepos 31 d. (antradienį) nuo 9 val. iki 16 val.

 5. Donata sako:

  Laba diena, šiandien gavau pakvietimą studijuoti želdinamų teritorijų inžinerijoje, norėčiau sužinoti, ar rytoj važiuoti pasirašyti dikumentų reikia į Kauno kolegiją ar būtent į kraštotvarkos fakultetą?

 6. ZAK sako:

  Šiais metais prašymus pateiksite internetu, tad nereikės įgalioto asmens. Įgaliojimas, jei negalėsite atvykti, bus reikalingas tik sutarties pasirašymo metu.
  Į Želdinių ir agrotechnologijų katedros realizuojamas studijų programas stojamųjų egzaminų nėra. Turite būti išsilaikiusi valstybinius brandos egzaminus.

 7. Rita sako:

  Skaičiau informaciją apie stojimą į šią kolegiją skyriuje-STOJANTIESIEMS, tačiau neradau keleto atsakymų: ar galima prašymą stoti ir įstojus dokumentus pateikti per įgaliotą asmenį? Ar norint stoti į šią kolegiją, į neakivaizdinį skyrių, reikia laikyti stojamuosius egzaminus?