«

»

2020.03
04

Aplinkos inžinerijos katedros dėstytoja dr. Vytautė Juodkienė lankėsi Madrido politechnikos universitete

2020 m. vasario 24-27 dienomis Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Aplinkos inžinerijos katedros dėstytoja dr. Vytautė Juodkienė pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą lankėsi Madrido politechnikos universitete (UPM), Ispanijoje. Tai yra antras pagal dydį universitetas Ispanijoje, – šiuo metu jame mokosi apie 35 tūkstančius studentų.

Paskaitos metu bakalauro ir magistrantūros studijų baigiamųjų kursų studentai buvo supažindinti su GIS technologijų taikymu Kauno kolegijoje, apžvelgti GIS, distancinių tyrimų, kartografiniai sprendimai, teikiantys naudą verslui, valstybiniam sektoriui, visuomenei, akcentuojant atvirų technologijų, atvirų duomenų panaudojimo galimybes Lietuvoje.

Vizito metu, dėstytoja taip pat susitiko su Topografijos, geodezijos ir kartografijos katedros vedėju prof. Miguel Ángel Manso Callejo, Tarptautinio skyriaus direktoriumi José Juan Arranz Justel ir jo pavaduotoja Catalina Serano. Buvo diskutuota dėl mokslinio bendradarbiavimo galimybių, bendrų tarptautinių projektų rengimo, aptartos abipusių studentų ir dėstytojų mainų perspektyvos. Dėstytoja apsilankė universiteto specializuotose laboratorijose, geodezinių instrumentų ir istorinių žemėlapių muziejuje, bibliotekoje, susipažino su studentų baigiamaisiais darbais.