«

»

2013.06
22

Baigiamųjų darbų vadovai (atnaujinta 2013-09-04)

Mieli baigiamųjų kursų studentai, labai prašome prieš išeinant į gamybinę (priešdiplominę) praktiką, suderinti savo baigiamojo darbo užduotis su baigiamojo darbo vadovais.

ŽELDINIŲ IR AGROTECNOLOGIJŲ KATEDRA

2013/2014 m.m. diplomantai ir jų vadovai

ZDI-0 GRUPĖ

Sodybos želdinimo specializacija

Diplomantas

Vadovas

Anulevičiūtė Radvilė Lektorė Žemaitaitienė Dana
Bereznikova Dovilė Asistentė Buzienė Idalija
Diržinskaitė Agnė Asistentė Jurkštienė Audronė
Grigienė Odeta Lektorė Tulabienė Irena
Grikis Gediminas Asistentė Jurkštienė Audronė
Kunickaitė Viktorija Lektorius Misiūnas Donatas
Kvederytė Lina Asistentė Buzienė Idalija
Lapėnaitė Indrė Asistentė Žarnauskienė Jūratė
Laurinaitytė Jolita Asistentė Jurkštienė Audronė
Lipinskaitė Simona Docentas, dr. Romualdas Misius
Malinauskaitė Simona Asistentė Žarnauskienė Jūratė
Papreckytė Šarūnė Asistentė Jurkštienė Audronė
Paurienė Kristina Lektorė Tulabienė Irena
Pieterienė Laima Asistentė Buzienė Idalija
Ramanavičienė Agnė Asistentė Žarnauskienė Jūratė
Romeikaitė Inga Lektorė Žemaitaitienė Dana
Rupšlaukytė Jovita Lektorė Tulabienė Irena
Samulevičiūtė Gintarė Lektorė Tulabienė Irena
Šeštokaitė Jolita Docentas, dr. Romualdas Misius
Šliumba Ričardas Lektorius Misiūnas Donatas
Stefanovičienė Ramūnė Asistentė Žarnauskienė Jūratė
Talačkaitė Daiva Lektorius Misiūnas Donatas
Taputytė- Žilinskienė Rūta Lektorė Žemaitaitienė Dana
Vidrevičiūtė Rimantė Lektorius Misiūnas Donatas
Jonušienė Sandra Lektorė Žemaitaitienė Dana
Docentas, dr. Romualdas Misius

 

ZD-1/1 GRUPĖ

Sodybos želdinimo specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Aglinskas Ernestas Docentas, dr. Misius Romualdas

2.

Bitinaitė Neringa Asistentė Jurkštienė Audronė

3.

Daugėlaitė Jolita Docentas, dr. Misius Romualdas

4.

Goštautaitė Erika Asistentė Buzienė Idalija

5.

Jesliūnaitė Rūta Docentas, dr. Misius Romualdas

6.

Jovaišaitė Neringa Asistentė Buzienė Idalija

7.

Karpickaja Irena Docentas, dr. Misius Romualdas

8.

Kepalaitė Birutė – Ona Lektorė Žemaitaitienė Dana

9.

Kisieliūtė Vaida Asistentė Žarnauskienė Jūratė

10.

Kuncevičiūtė Sandra Asistentė Jurkštienė Audronė

11.

Likpetrytė Saulė Lektorė Dana Žemaitaitienė

12.

Petuchovaitė Aistė Asistentė Žarnauskienė Jūratė

13.

Pilsudskytė Justina Asistentė Jūratė Žarnauskienė

14.

Sinkevičiūtė Edita Asistentė Jurkštienė Audronė

15.

Sinkevičiūtė Indrė Asistentė Žarnauskienė Jūratė

16.

Tarasevičiūtė Egidija Docentas, dr. Misius Romualdas

17.

Vasiliauskaitė Sandra Asistentė Žarnauskienė Jūratė

18.

Verpetinskaitė Dovilė Asistentė Jurkštienė Audronė

19.

Voveraitytė Raminta Asistentė Jurkštienė Audronė

 

ZD-1/2 GRUPĖ

Gėlių auginimo technologijų specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Balčiūtė Evelina Lektorė Markevičienė Laima

2.

Daukšaitė Justina Lektorė Markevičienė Laima

3.

Eklerytė Raminta Lektorius  Vaidelys Jonas

4.

Grigaliauskaitė Vilija Lektorius  Vaidelys Jonas

5.

Janušaitytė Ramunė Lektorė Žemaitaitienė Dana

6.

Kveškevičiūtė Ugnė Lektorė Žemaitaitienė Dana

7.

Martinionis Evaldas Lektorius  Vaidelys Jonas

8.

Matusaitė Evelina Lektorė Markevičienė Laima

9.

Pipiras Jonas Lektorius Vaidelys Jonas

10.

Ragavičiūtė Kristina Lektorė Markevičienė Laima

11.

Rekašiūtė Donata Lektorė Dana Žemaitaitienė

12.

Sabaitytė Sandra Lektorius  Vaidelys Jonas

13.

Sakalauskaitė Aušra Lektorė Žemaitaitienė Dana

14.

Savickaitė Ieva Lektorius  Vaidelys Jonas

15.

Talalaitė Aistė Lektorė Markevičienė Laima

 

ZTI-0

Sodybos želdyno specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Ambrizas Eimantas Docentas, dr. Misius Romualdas

2.

Čeplevičius Tomas Docentas, dr. Misius Romualdas

3.

Čiulkevičius Marius Docentas, dr. Misius Romualdas

4.

Gustas Andrius Lektorė Stanaitienė Vilma

5.

Ivanauskas Egidijus Lektorius Matiušinas Kazimieras

6.

Januškauskas Deividas Lektorė Stanaitienė Vilma

7.

Januškauskas Enrikas Docentas, dr. Misius Romualdas

8.

Jonaitienė Vita Asistentė Jurkštienė Audronė

9.

Kotvickis Lukas Docentas, dr. Misius Romualdas

10.

Sakalauskas Paulius Lektorius Matiušinas Kazimieras

11.

Šlekienė Jovita Asistentė Jurkštienė Audronė

12.

Venckūnas Justas Lektorė Stanaitienė Vilma

 

ZT-1 GRUPĖ

Sodybos želdyno specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Damošiūtė  Vesta Asistentė Buzienė Idalija

2.

Egliškytė Ingrida Lektorius Matiušinas Kazimieras

3.

Gedvilas Paulius Lektorė Jankienė Jovita

4.

Kalinauskas Žygimantas Lektorius Misiūnas Donatas

5.

Lučiūnas Paulius Lektorė Jankienė Jovita

6.

Lukoševičius Arūnas Lektorė Jankienė Jovita

7.

Mikšaitė Oksana Lektorė Stanaitienė Vilma

8.

Nėnius Tomas Lektorė Jankienė Jovita

9.

Pabiržis Mindaugas Lektorius Misiūnas Donatas

10.

Puškoriūtė Agnė Lektorė Stanaitienė Vilma

11.

Rudvalis Motiejus Lektorius Misiūnas Donatas

12.

Tamulytė Indrė Lektorė Jankienė Jovita

13.

Taparauskaitė Jolita Lektorius Matiušinas Kazimieras

14.

Urbonaitė Monika Lektorė Jankienė Jovita

15.

Vaičiukynaitė Aušra Asistentė Buzienė Idalija

 

ATI-0 GRUPĖ

Sodininkystės ir daržininkystės prekinės gamybos specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Bivilis Justas Lektorius Šeškas Aloyzas

2.

Kalvaitis Tomas Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

3.

Kašinskas Lukas Lektorius Šeškas Aloyzas

4.

Maliauskienė Sandra Lektorius Šeškas Aloyzas

5.

Mičiulienė Virginija Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

6.

Mieldažys Antanas Lektorė Margelienė Jolanta

7.

Miniotaitė Agnė Lektorius Šeškas Aloyzas

8.

Mozūraitis Andrius Lektorius Nominaitis Skirmantas

9.

Naujokas Andrius Lektorius Šeškas Aloyzas

10.

Obcarskienė Erika Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

11.

Pivoriūnas Laurynas Lektorius Nominaitis Skirmantas

12.

Račaitė Karolina Lektorė, dr. Vasinauskienė Regina

13.

Uksas Ramūnas Lektorius Šeškas Aloyzas
14. Vaitauskas Aurimas Lektorė, dr. Vasinauskienė Regina
15. Žlioba Adomas Lektorė, dr. Vasinauskienė Regina

 

AT-1 GRUPĖ

Sodininkystės ir daržininkystės prekinės gamybos specializacija

Eil. Nr.

Diplomantas

Vadovas

1.

Bartkus Paulius Docentas, dr. Makūnas Vaclovas

2.

Bernotaitė Taira Lektorė Margelienė Jolanta

3.

Čekavičiūtė Lina Lektorius Klimavičius Donatas

4.

Čepauskas Eimantas Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

5.

Dabrišius Tomas Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

6.

Danylaitė Ingrida Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

7.

Gailevičiūtė Gina Docentas, dr. Makūnas Vaclovas

8.

Galvanauskas Modestas Lektorius Klimavičius Donatas

9.

Garlaitė Rūta Lektorius Klimavičius Donatas

10.

Gintautas Vytenis Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

11.

Jokūbaitis Mantas Lektorius Šeškas Aloyzas

12.

Kalinauskas Ričardas Lektorė Tulabienė Irena

13.

Kavolytė Eglė Lektorius Šeškas Aloyzas

14.

Kralikas Paulius Lektorius Klimavičius Donatas

15.

Laurinaitytė Greta Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

16.

Laurinaitytė Živilė Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

17.

Mieldažytė  Kontenė Ieva Lektorė Margelienė Jolanta

18.

Morkvėnas Paulius Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

19.

Noreikaitė Vaiga Lektorius Šeškas Aloyzas

20.

Norkevičius Martynas Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

21.

Palionytė Aurelija Lektorė Margelienė Jolanta

22.

Petraitytė Brigita Lektorius Šeškas Aloyzas

23.

Ramanauskaitė Vaida Lektorė,dr.Vasinauskienė Regina

24.

Ramanauskas Marius Lektorius Nominaitis Skirmantas

25.

Randakevičiūtė Aistė Lektorė Margelienė Jolanta

26.

Sedeikaitė Sigutė Lektorė Jurkšaitienė Nijolė

27.

Skučas Justinas Lektorė Tulabienė Irena

28.

Staškus Tomas Lektorius Nominaitis Skirmantas

29.

Strasevičius Erikas Lektorius Šeškas Aloyzas

30.

Vaicekauskas Donatas Lektorius Nominaitis Skirmantas

31.

Vladarskis Žilvinas Lektorius Šeškas Aloyzas

 

 

  1. ZAK sako:

    Jei yra nesutapimų, turėtumėte kreiptis į Jūsų pasirinktą darbo vadovą arba pranešti katedrai.

  2. Nesupratau sako:

    Kodėl prie mano pavardės parašytas visai kitas dėstitojas, juk as pasirasiau visai pas kitą?