«

»

2012.02
21

Dainora Ambraziūnienė, direktorė (Cebus, UAB)

Kauno kolegijos Kraštotvarkos fakultete Želdinių ir agrotechnologijų katedroje 2010 m. baigiau Želdinių ir jų dizaino studijų programą, įgydama kraštotvarkos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir inžinieriaus profesinę kvalifikaciją.

Pradėjau dirbti 2010-ųjų metų pavasarį UAB ,,Cebus‘‘, šioje įmonėje dirbu ir dabar.

Atsiliepimas apie darbą. Per savo išdirbtą laiką, teko prisiliesti prie beveik visų darbų: nuo projekto kūrimo iki jo įgyvendinimo. Galiu pasakyti, kad šis darbas reikalauja nemažos fizinės ištvermės, bei didelės atsakomybės. Tuo pačiu darbas yra labai įdomus, nes be galo smagu kurti aplinkos grožį, matyti žmonių džiaugsmą kuris yra didžiausias atlygis už įdėtas pastangas.

Pasiekimai darbe. Nuo 2011-tų metų pavasario tapau UAB ,,Cebus‘‘ įmonės direktore.

Atsiliepimas apie specialybę. Aplinkos puoselėjimo išmanymas – tai kažkas nepaprasto, kai galime savo rankomis, kad ir maža dalele, prisidėti prie pasaulio grožio kūrimo, tiktai čia mes galime atsiskleisti ir įgyvendinti netikėčiuasias savo idėjas. Argi gali būti dar nuostabesnė specialybė?

Atsiliepimai apie studijas. Studijų metu įgytas žinias galiu pavadinti tvirtu pagrindu, pirmiesiems žingsniams žengti, šiame darbe. Kad studijavau Kauno kolegijos Kraštotvarkos fakultete, esu be galo laiminga, nes čia gavau ne tik žinių apie pasirinktą specialybę, bet kartu ir susipažinau su nuostabiais čia dirbančiais žmonėmis su kai kuriais iš jų ir po studijų baigimo palaikome šiltą bendravimą. Atsukus laiką atgal, net nesuabejojus, vėl studijuočiau šiame fakultete.

Sėkmės formulė. Tvirtas tikėjimas tuo ką darau.

Patarimai jauniems kolegoms. Mylėkite savo darbą ir būkite sąžiningi, nes tik su šiuo duetu padarytas darbas įgauna visai kitas spalvas, o iš savo nedidelės patirties galiu pasakyti, kad žmonės yra labai pastabūs!

Nenusimik , jeigu studijų metu liko neatsakytų klausimų, nes atsakymų ieškojimas, tai atvertos durys į individualybę, į kažką unikalaus ką gali sukurti tik TU. Sėkmės!