«

»

2017.10
18

DERLIAUS ŠVENTĖS ATGARSIAI

 

DERLIAUS ŠVENTĖS ATGARSIAI.

Kauno kolegijos technologijų fakulteto Aplinkos inžinerijos ir viešojo maitinimo katedros dėstytojai ir studentai rugsėjo 29-30 d.d. dalyvavo „Derliaus šventėje“, kuri vyko Vytauto Didžiojo  universiteto Kauno botanikos sode.  Kauno kolegijos studentai  sodo ir daržo gėrybes įpynė į menines kompozicijas, tiesa šias mintis jiems įgyvendinti padėjo mažieji šventės  dalyviai, Kauno miesto darželių auklėtiniai. Derliaus šventės akcentu studentai  įsteigė meninės kompozicijos studiją botanikos sodo saloje. Mažieji sodo lankytojai noriai kūrė meninius rudens gėrybių vėrinius jais dabino VDU Kauno botanikos sodo  rudenėjančios gamtos langus. Studentams bei mažiesiems šventės dalyviams vadovavo ir jiems padėjo patyrę aplinkos inžinerijos katedros lektoriai D. Žemaitaitienė ir D. Klimavičius. Šeštadienį derliaus šventės lankytojus džiugino viešojo maitinimo katedros studentų ir dėstytojų pagaminti įvairūs patiekalai iš moliūgų, kuriais vaišinosi Kauno visuomenė.

 

Kai aplinkui gamta nusidažo stebuklingomis spalvomis, rytais mažai begirdėti paukščių čiulbėjimo, kai nenumaldomai trumpėja dienos suprantame, kad atėjo gražus, ramybę nešantis ruduo. Tai gausos derliaus metas. Tuo pasidžiaugė  ir derliaus šventės dalyviai, ir derliaus šventės organizatoriai.

 

Vykdytos veiklos suplanuotos Kauno kolegijos ir Kauno botanikos sodo įgyvendiname projekte „Edukacinis daržas – daržovių ir vaisių šalies enciklopedija“