«

»

2017.12
10

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA “ENERGY – OPTIMIZED BUILDINGS MATERIALS AND ENERGY-SAVING TECHNOLOGIES”

Šių metų gruodžio 5-8 dienomis Kauno kolegijos Aplinkos inžinerijos katedros vedėja Ina Živatkauskienė dalyvavo Čestochovo technologijų universiteto organizuojamoje 14-oje tarptautinėje konferencijoje “Energy-Optimized Buildings Materials and Energy-saving Technologies” Lenkijoje.

Konferencijoje dalyvavo atstovai iš daugiau nei dešimties pasaulio šalių. Pristatė per 50 mokslinių tyrimų rezultatų ir naujovių mokslo ir ekotechnologijų, gamybos srityse.

Išskirtinai noriu padėkoti Kalnų Karabacho Žemės ūkio ministrui Aram Mkhoyan bei viceministrui Gevorg Veranyan už įdomią diskusiją apie GIS technologijų, dronų taikymą orfotografavime, Armėnijos ir Lietuvos patirtį nuotoliniuose tyrimuose ir žemės ūkyje.

Su atstovais iš Gruzijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Azerbaidženo, Armėnijos buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės mokslo taikomojoje ir projektinėse veiklose.

Dėkoju Čestochovo universiteto rektoriui prof. Norbert SCZYGIOL, Civilinės inžinerijos fakulteto dekanui prof. Maciej MAJOR, Statybų inžinerijos ir fizikos katedros vedėjui dr. Adam UJMA už malonų priėmimą, diskusijas ir nuoširdžius palinkėjimus.

Image may contain: 3 people, indoor 

No automatic alt text available.