«

»

2019.10
15

Vykdoma socialinė partnerystė su Lenkijos ūkininkais

Š.m. spalio 6 d. Aplinkos inžinerijos katedros dėstytojos dr. Daiva Ribikauskienė, Daiva Bukantienė ir katedros vedėja Ina Živatkauskienė, vykdant tarptautinės bendradarbiavimo sutarties (pasirašytos 2016 m.) susitarimą – dalyvauti partnerių renginiuose, mokymuose bei diskusijose, vyko į Elžbietos ir Roberto Chmielewsky ūkį, kur partneriai organizavo Kukurūzų lauko dienos 2019 renginį, demonstravo Punsko krašto ūkininkų naujausią techniką, dalinosi gyvulių ir augalų auginimo gerąja patirtimi.

Su vietos valdžios atstovais, Lenkijos žemės ūkio konsultavimo tarnybos specialistais aptartos ekologinio ūkininkavimo ir tiksliosios žemdirbystės tendencijos Lenkijoje ir Lietuvoje.

Lenkijos ūkininkai maloniai kvietė Kauno kolegijos Agroverslų technologijų studijų programos studentus atvykti praktikoms į jų ūkius, turinčius gilias šeimos ūkininkavimo tradicijas ir puikias sąlygas studentų apgyvendinimui.

Už priėmimą ir nuoširdžią diskusiją, dėkojame Aplinkos inžinerijos katedros socialiniams partneriams, Robert Chmielewski ir Dariush Radzewich.

Dėl galimybės atlikti praktikas Lenkijos ūkiuose, prašome kreiptis į API katedros praktinio mokymo koordinatorę Ireną Tulabienę – irena.tulabiene@go.kauko.lt